Prikbord

Volgende wedstrijden

 Competitie zat. 05/09/15 13:00 GSG Aarschot G12 A U12 - Benjamins A    
 Competitie zat. 05/09/15 16:00 U14 - Pup.Gemengd landelijk Olicsa Antwerpen G14 A    
 Competitie zat. 05/09/15 16:30 KYD Kortenberg Young Devils J18 A U18 - Kadetten Jgns    
 Competitie zat. 05/09/15 16:30 Lubbeek B-Ball-Stars J16 A U16 - Miniemen Jgns    
 Competitie zat. 05/09/15 18:15 1ste Prov. Dames BC Opwijk DSE A    
 Competitie zat. 05/09/15 20:30 2e Landelijke Dames BBC Houtem DSE A    
 Competitie zon. 06/09/15 16:00 Basket Groot Zemst HSE A 1de Prov. Heren    
 Competitie zon. 06/09/15 17:00 BC Machelen-Diegem HSE B 3de Prov.Heren B    
 Competitie zat. 12/09/15 09:45 U10B - Microben 1 KYD Kortenberg Young Devils 210 A    
 Competitie zat. 12/09/15 11:45 U12 - Benjamins B Bct Overijse G12 A    

Nieuws

START TRAININGEN

De trainingen starten in de week van maandag 17 augustus 2015.

Enkel de U8 (Premicroben) starten pas op woensdag 2 / vrijdag 4 september!

 

HET MEDISCHE GETUIGSCHRIFT IS OOK TERUG TE VINDEN ONDER DOCUMENTEN. 

Gepost op 30 Juli | 0 reacties: Reageer

UITSLAG 1e BEIWEG JOGGING INGERICHT DOOR CLEM

Uitslag 1e jogging:

UITSLAG  

 

Gepost op 15 | 1 reactie: Reageer

Trainingsuren 2015 -2016

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
 

PLOEG

COACH

1e TRAINING

2e TRAINING

U8 - Premicroben

 Sanne Weckx/Lien Verstrepen

Woensdag 16u30-17u30

Vrijdag 16u30 – 17u30

U10B – Microben 1

Sanne Weckx

Dinsdag 17u30-19u00

Vrijdag 16u30-17u30

U10A – Microben 2

Sven Demessemaekers

Woensdag 17u30-19u00

Vrijdag 16u30 – 17u30

U12 - Benjamins A

Robbie Van Baelen

Woensdag 17u30-19u00

Vrijdag 17u30-19u00

U12 - Benjamins B

Sam Wouters

Dinsdag 17u30-19u00

Vrijdag 17u30-19u00

U14 - Gemengd Landelijk 

Philip Bogaerts

Woensdag 17u30-19u00

Vrijdag 17u30-19u00

U16 - Miniemen Jongens

Kim Weckx

Dinsdag 17u30-19u00

Vrijdag 19u00-20u30

U16 - Miniemen Meisjes

Lennert Van Dyck

Woensdag 19u00-20u30

Vrijdag 19u00-20u30

U18 - Kadetten Jongens

Marc Ausloos

Woensdag 19u00-20u30

Vrijdag 19u00-20u30

Choufkes

Robbie

 Donderdag

21u30-23u00 

 

 

Gepost op 10 | 0 reacties: Reageer
meer nieuwsberichten

Updates

  • 20/01 Affiche
  • 20/01 Prikbord
meer updates