Iedereen al terug wat zin in de competitie??? Check onze website voor al onze wedstrijden en kom onze teams mee naar de overwinning supporteren!!!

Prikbord

Volgende wedstrijden

 Competitie zat. 06/09/14 09:45 Bavi Vilvoorde A U10 - Microben      
 Competitie zat. 06/09/14 11:00 Leuven Bears B U12 - Benjamins      
 Competitie zat. 06/09/14 11:45 U14 - Pup.Meisjes Grensoverschr BBC Haacht      
 Competitie zat. 06/09/14 13:30 LSV Basket Landen A U14 - Pupillen      
 Competitie zat. 06/09/14 14:00 U16 - Miniemen Jgns LSV Basket Landen A      
 Competitie zat. 06/09/14 16:00 Basket Zonhoven U16 - Miniemen meisjes Grensoverschr      
 Competitie zat. 06/09/14 16:00 U18 - Kadetten Jgns Leuven Bears D      
 Competitie zat. 06/09/14 18:15 1ste Prov. Dames De Rode Leeuwen - A      
 Competitie zat. 06/09/14 20:30 2de Prov. Heren Leuven Bears - D      
 Vriendschappelijk zon. 07/09/14 15:00 Craeywinckelhof Lubbeek U19 - Kad.Meisjes Grensoverschr      

Nieuws

CLUBSCHEIDSRECHTERS

OP 2/9 IS ER EEN TERUGKOMDAG GEPLAND VOOR DIEGENEN DIE REEDS DE OPLEIDING GEVOLGD HEBBEN.DEZE DAG IS VERPLICHT MAAR LATER IN HET SEIZOEN ZIJN ER NOG MOGELIJKHEDEN OM DEZE DAG TE VOLGEN.

ADRES : SPORTHAL KAMPENHOUT TORFBEEKLAAN.START OM 20U30. 

NIEUWE MOGELIJKHEID TOT HET VOLGEN VAN DE OPLEIDING CLUBSCHEIDSRECHTER OP 23/8 IN ALSEMBERG ADRES : SCHOOLSTRAAT 71 TE BEERSEL INSCHRIJVEN : cpssecretariaat.vl.br@gmail.com

 

 

Gepost op 08 Augustus | 0 reacties: Reageer

TRAININGSUREN 2014-2015

Trainingsuren 2014-2015                                      

Start trainingen : Pré-microben 3/09/2014 alle andere jeugdploegen vanaf 18/08/2014 

   
PLOEG COACH 1e TRAINING 2e TRAINING
U8 - Premicroben Lies Van Braeckel, Silke Wouters,Sanne Weckx Woensdag * 16u00 – 17u00 OPTIONEEL Vrijdag     16u30 – 18u00
U10 – Microben 1 Sven Demessemaekers Woensdag 17u00-18u30 Vrijdag 18u00-19u00
U10 – Microben 2 Sven Demessemaekers Woensdag 16u00-17u00 Vrijdag     17u30 – 19u00
U12 - Benjamins Mathias Van Dyck Dinsdag 17u30-19u00 Woensdag 17u00-18u30
U14 - Pupillen Jongens Sam Wouters Dinsdag 19u00-20u30 Donderdag 19u00-20u30
U14 - Pupillen Meisjes André Van Brusselt Woensdag 17u00-18u30 Vrijdag 19u00-20u30
U16 - Miniemen Jongens Kim Weckx Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 19u00-20u30
U16 - Miniemen Meisjes Lennert Van Dyck Woensdag 18u30-20u00 Vrijdag 19u00-20u30
U18 - Kadetten Jongens Robbie Van Baelen Maandag 18u30-20u00 Vrijdag 17u30-19u00
U19 - Kadetten Meisjes  Yves Van Rompaey Woensdag 18u30-20u00 Vrijdag 20u30-22u00
                                                                                                                                                                                           

 

                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

         

 

              

                     

Gepost op 20 | 0 reacties: Reageer

PLOEGVORMING 2014-2015 ONLINE

Gepost op 14 Mei | 0 reacties: Reageer
meer nieuwsberichten

Updates

meer updates