Prikbord

Volgende wedstrijden

 Competitie zat. 25/02/17 09:00 A&T Group Basket Betekom M16 A U16 - Miniemen meisjes Grensoverschr    
 Competitie zat. 25/02/17 10:00 GSG Aarschot G10 B U10B - Microben 1e jaar    
 Competitie zat. 25/02/17 14:00 U19 - Dames Landelijk Notre Dame Leuven M19 A    
 Competitie zat. 25/02/17 16:00 U16 - Miniemen Jgns Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 A    
 Beker v Vl.Brabant zat. 25/02/17 18:15 1ste Prov. Dames Merchtem Eagles    
 Vriendschappelijk zat. 04/03/17 09:00 BBC Tienen U12B - Benjamins 1e jaar    
 Competitie zat. 04/03/17 14:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 A U16 - Miniemen Jgns    
 Competitie zat. 04/03/17 14:30 Koninklijke Herentalse BBC M16 A U16 - Miniemen meisjes Grensoverschr    
 Competitie zat. 04/03/17 16:00 U18 - Kadetten Jgns Bavi Vilvoorde J18 B    
 Competitie zat. 04/03/17 18:15 3de Prov.Heren B Centrum Grimbergen HSE A    
 Competitie zat. 04/03/17 20:30 1de Prov. Heren Bavi Vilvoorde HSE B    
 Competitie zon. 05/03/17 12:00 Notre Dame Leuven M19 A U19 - Dames Landelijk    

Volgend event: 12/03/2017

PEANUTSTORNOOI CLEM

Nieuws

CLEM DATA CLINICS

Noteer alvast in uw agenda de volgende data van onze Clinic

22 februari - 22 maart - 26 april

U8 - U10 : 17u30 - 18u30 

U12 - U19 : 18u30 - 20u00

Be there!!! 

 

Gepost op 15 Januari | 0 reacties: Reageer

Trainingsuren 2016 -2017

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
   
PLOEG COACH 1e TRAINING 2e TRAINING
U8 - Premicroben Kaat,Lore,Noor en Christophe Woensdag 16u30-17u30 Vrijdag 16u30 – 17u30
U10 – B   Microben 1 Sofie Jaspers Maandag 17u00-18u30 Woensdag 17u30-18u30
U10 – A Microben 2 Joren Gutschoven Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag         16u30 – 17u30
U12 - B Benjamins 1 Alexander Bruyninckx Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 16u30-17u45
U12 - A Benjamins 2 Sven Demessemaekers Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 17u45-19u00
U14 - Gemengd   Lennert Van Dyck Woensdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u00-20u30
U16 - Miniemen Jongens Marc Ausloos Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 17u30-19u00
U16 - Miniemen Meisjes Philip Bogaerts Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 19u00-20u30
U18 - Kadetten Jongens Kim Weckx Dinsdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u00-20u30
U19 L - Kadetten meisjes Robbie Van Baelen Woensdag 18u30-20u00 Vrijdag 17u30-19u00
Choufkes Eef Aerts Donderdag 21u30-23u00   

Gepost op 10 | 0 reacties: Reageer
meer nieuwsberichten