Er zijn heel wat aanpassingen gebeurd aan onze site... Bedankt aan onze webmaster Luc!

Prikbord

Volgende wedstrijden

 Competitie zat. 31/01/15 09:00 Kon. Herentalse BBC U14 - Pup.Meisjes Grensoverschr      
 Competitie zat. 31/01/15 14:00 Merchtem Eagles U19 - Kad.Meisjes Grensoverschr      
 Competitie zat. 31/01/15 14:45 2B-Safe Tienen - A U18 - Kadetten Jgns      
 Competitie zat. 31/01/15 14:45 Tigers Halle - A U14 - Pupillen      
 Competitie zat. 31/01/15 16:00 BBC Keerbergen - A U12 - Benjamins      
 Competitie zat. 31/01/15 18:30 Streek Inn Vilvoorde - A 1ste Prov. Dames      
 Competitie zon. 01/02/15 09:00 Jets Basket Zaventem - A U10 - Microben      
 Competitie zon. 01/02/15 13:00 3de Prov.Heren B Boskanters Steenokkerzeel      
 Competitie zon. 01/02/15 15:00 U16 - Miniemen Jgns Leuven Bears - B      
 Competitie zat. 07/02/15 09:45 U12 - Benjamins Everse Dino's - A      

Volgend event: 01/02/2015

U10 3X3 TORNOOI GRIMBERGEN

Nieuws

CLEM BUFFETDAG IN DE KEYT TE MESSELBROEK

Onze eetdag komt er weer aan!

De CLEM BUFFETDAG zal plaatsvinden op 22 februari a.s. en U heeft de keuze uit 3 verschillende 3 gangenmenu's met als hoofdgerecht zalm,varkenshaasje of kipfilet.Er is tevens ook een kindermenu voor de allerkleinsten.

Het restaurant is geopend van 11u30 tot 14u en van 17u tot 19u.

Smakelijk!  

Gepost op 20 Januari | 0 reacties: Reageer

RICHTLIJNEN BASKET IN WINTERPERIODE

Afgelastingen omwille van weersomstandigheden  of elektriciteitspannes

Indien er afgelastingen zijn omwille van weersomstandigheden, zullen deze gecommuniceerd worden via de website van VBL. 
Onderstaande tijdstippen van communicatie zullen daarbij gerespecteerd worden: 

  • voor wedstrijden jeugd & senioren die op vrijdag gepland zijn: communicatie vrijdag om 12u15
  • voor wedstrijden jeugd die op zaterdag gepland zijn: communicatie vrijdag om 17u15
  • voor wedstrijden senioren die op zaterdag gepland zijn: communicatie zaterdag om 12u15
  • voor wedstrijden jeugd & senioren die op zondag gepland zijn: communicatie zaterdag om 17u15
Gepost op 05 December | 0 reacties: Reageer

TRAININGS UREN 2014-2015

                                                                                                                                                                                                              
PLOEG COACH 1e TRAINING 2e TRAINING
U8 - Premicroben Lies Van Braeckel, Silke Wouters,Sanne Weckx   Vrijdag     16u30 – 18u00
U10 – Microben 1 Sven Demessemaekers Woensdag 16u00-17u00 Vrijdag 16u30-17u30
U10 – Microben 2 Sven Demessemaekers Woensdag 17u00-18u30 Vrijdag 18u00 – 19u00
U12 - Benjamins Mathias Van Dyck Dinsdag 17u30-19u00 Woensdag 17u00-18u30
U14 - Pupillen Jongens Sam Wouters Dinsdag 19u00-20u30 Donderdag 19u00-20u30
U14 - Pupillen Meisjes André Van Brusselt Woensdag 17u00-18u30 Vrijdag 17u30-19u00
U16 - Miniemen Jongens Kim Weckx Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 19u00-20u30
U16 - Miniemen Meisjes Lennert Van Dyck Woensdag 18u30-20u00 Vrijdag 19u00-20u30
U18 - Kadetten Jongens Robbie Van Baelen Maandag 18u30-20u00 Vrijdag 17u30-19u00
U19 - Kadetten Meisjes  Yves Van Rompaey Woensdag 18u30-20u00 Vrijdag 19u00-20u30
Choufkes  Robbie/André Vrijdag 20u30 - 22u00  
Gepost op 06 Oktober | 0 reacties: Reageer
meer nieuwsberichten

Updates

  • 20/01 Affiche
  • 20/01 Prikbord
meer updates